KREATOR oznamují nové album a představují první singl

Po pěti letech vstupují thrashoví giganti KREATOR do dalšího kola, 3. června 2022 vyjde jejich 15. studiové album

Zpráva, která potěší všechny nadšence staré školy thrashe. Německé legenda KREATOR se vrací s nástupcem Gods of Violence – HATE ABOUT EVERTHING, prvním albem po pěti letech, které vyjde koncem tohoto roku. Oznámení doprovází hudební video ke sžíravé titulní skladbě

Nová deska špičkových německých thrasherů,  slibuje „vysokoenergetickou ránu přímo ze srdce šelmy“. Kromě stálé sestavy kolem Mille Petrozzy, Jürgena „Ventora“ Reila a Sami Yli-Sirniö je HATE OVER ALL prvním albem Kreator s baskytaristou Frédéricem Leclercqem, který odešel z DragonForce v roce 2019 a ve stejném roce se připojil ke Kreator.

Mille Petrozza komentuje:

Hate Über Alles odráží dobu, ve které žijeme. Všechno je velmi hlasité a agresivní. Způsob, jakým komunikujeme, se díky sociálním sítím změnil. To způsobuje velkou nerovnováhu. Svět je ve stavu rozkladu. Život není momentálně harmonický, je disharmonický… to jsem se snažil dostat do názvu.

Video ke stejnojmennému prvnímu singlu můžete zhlédnout zde:

Seznam skladeb „Hate About Everything:

01. Sergio Corbucci Is Dead
02. Hate Über Alles
03. Killer Of Jesus
04. Crush The Tyrants
05. Strongest Of The Strong
06. Become Immortal
07. Conquer And Destroy
08. Midnight Sun
09. Demonic Future
10. Pride Comes Before The Fall
11. Dying Planet

KREATOR live na METALFESTU 2021, 2. – 5. 6. 2022, amfiteátr Lochotín, PLZEŇ! Celofestivalové permanentky, za super cenu, platnou do konce února, můžete objednávat na: https://www.mastersofrock.cz/…/2022-METALFEST-OPEN-AIR a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X