Thrash metalová kapela KREATOR zavítá na Ostravu v plamenech!!!

Představovat metalistům KREATOR je zbytečné. Patří totiž k největším veličinám tvrdé muziky s tak charakteristickým projevem a zvukem, že si je s jinou kapelou nespletete ani náhodou. Expresivní projev MIlle Petrozzy spojený s brutálně tvrdou a zároveň velmi melodickou hudbou, to je hlavní charakteristika KREATOR.

První album vydala kapela z německého Essenu v roce 1985. Hned od začátku si získali fanoušky po celém světě a po celou dobu jejich existence rostou na popularitě. KREATOR je kapela, která se postupem let díky své rostoucí popularitě dokázala vypracovat z malých klubů mezi headlinery největších světových festivalů.

Do ostravské Dolní oblasti Vítkovice přijedou s obrovskou postapokalyptickou scénou, kterou přiveze několik kamionů.

V pořadí 5. ročník Ostravy v plamenech proběhne jako obvykle o prvním srpnovém víkendu a vůbec poprvé bude festival dvoudenní! Konkrétně se uskuteční v pátek 3. a sobotu 4. srpna 2018.

Kromě německé kapely Kreator zahrají také britský Saxon, přijedou italská kapela Wind Rose, bulharští Rampart, slovenský Editor a tuzemskou scénu budou zastupovat Traktor, Dymytry, Malignant Tumour a Doga.

Ještě zbývá odkrýt pět kapel, které pořadatel zveřejní v průběhu nejbližších týdnů!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...