Kreyson Memorial oznámil novou frontwoman VIOLET

Kapela Kreyson Memorial oznámila změnu svého frontmana, Petra „Doldy“ Dolénka nahradí zpěvačka a rockerka Violet. Kapela zveřejňuje nové ArtVideo, kde Violet představuje posluchačům svůj hlas ve skladbě „Lásko voníš deštěm“

Skupina Kreyson Memorial kterou založili v roce 2016 zakládající ex členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic (ex Arakain, Kreyson), kytarista Daniel Krob (ex Arakain, Kreyson), bývalý člen Kreysonu kytarista Radek Reddy Kroc a zpěvák Petr „Doldy“ Dolének, baskytarista Stanislav Jokiel a klávesák Marek Elrin Svoboda, oznámila na svém Facebookovém profilu, změnu na postu zpěváka, dosavadní pánskou sestavu kapely doplní sympatická a sexy zpěvačka Violet.

Milí fanoušci a přátelé,

S radostí vám přinášíme důležitou zprávu ohledně naší kapely Kreyson Memorial.

Po dlouhých diskuzích, úvahách a hledání nových možností jsme se rozhodli udělat změnu, která obohatí naši hudební tvorbu a přinese svěží energii do našich písní. Jsme nadšeni, že vás můžeme informovat o příchodu nové zpěvačky do našeho týmu!

Představujeme vám Veroniku Violet, talentovanou umělkyni s úžasným hlasem a obrovskou vášní pro hudbu. Její hlas je ohromující a přináší našim skladbám nový rozměr. S jejím příchodem se naše kapela ještě více rozvine a dosáhne nových hudebních met. Violet přináší do kapely novou energii a svěžest. Stále si budeme zachovávat naše kořeny a hudební styl. Naše hudba s Violet bude progresivní, vášnivá a autentická.

Také bychom chtěli vyjádřit upřímné díky bývalému zpěvákovi Petrovi Doldy Dolénkovi za jeho neocenitelnou spolupráci, vášeň a nezměrný příspěvek k našemu úspěchu. Jeho hlas a vztah k hudbě byly nesmírně důležité a kapela mu přeje jen to nejlepší v jeho další hudební kariéře.

Bylo to těžké rozhodnutí, které jsme dlouho zvažovali, ale nakonec jsme se shodli na tom, že každý z nás by měl sledovat své sny a hudební vize. Jsme vděční za společné zážitky, které jsme s Doldym sdíleli na pódiu i za ním. Odchod zpěváka vždy přináší do kapely nové emoce, ale respektujeme jeho osobní rozhodnutí a přejeme mu jen to nejlepší do budoucna.

Chceme všem fanouškům poděkovat za podporu, kterou jste nám doposud poskytovali, a doufáme, že tuto novou hudební fázi kapely přijmete s otevřenou náručí. S Violet plánujeme nahrát nové skladby a připravit nezapomenutelné koncerty, kde vám představíme náš hudební směr. Jsme si jisti, že s Violet na palubě nás čekají nové vzrušující a inspirativní doby.

Jako malou ochutnávku, jsme pro vás s Violet natočili skladbu Lásko voníš deštěm, ke které jsme vytvořili speciální ArtVideo. Děkujeme vám za vaši oddanost a podporu. Bez vás bychom nemohli dělat to, co milujeme – hudbu. Těšíme se na to, co nám budoucno přinese, a jsme nadšeni, že s vámi můžeme sdílet tuto cestu.

Členové kapely Kreyson Memorial

Hudební životopis Veroniky „VIOLET“:

2004 až 2006 – Kapela JEŽKOVY WOČI
2007 až 2009 – Kapela RUXAK
2006 – 1. místo v soutěži „Ukaž svůj talent“
2007 – 1. místo v soutěži „Lounsko hledá supertalent“
2007 – 4. místo „Czechtalent“
2009 – Hodiny zpěvu na Pražské konzervatoři pod vedením paní Lídy Nopové
2011 – Celostátní pěvecká soutěž „START“ a „Česko zpívá“
2012 až 2017 – Second Chance
2018 – Hlavní role v zájezdovém muzikálu Monte Cristo
2018 – Práce na sólovém projektu Veronika&Violet

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...