Kulturák v Kolíně nabízí pestrou směsici rockové muziky

Po dlouhé covidové pauze začínají konečně ožívat kulturáky, jedním z nich je i Městský společenský dům v Kolíně

V  Městském společenském domě v Kolíně, se celoročně již řadu let, pod taktovkou ředitele, fotografa a novináře Zdeňka Hejduka, konají koncerty různých žánrů a jinak tomu nebude ani v tomto roce. V jarní části programu se tady můžete těšit na pestrou směsici rockové muziky!

Nestárnoucí rocková legenda

V březnu na vás v Kolíně čeká jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy přeložený z 29.10. 2020 a 17.10.2021. Ve složení Petr Janda, Milan Broum, Martin Vajgl a Pavel Březina tady vystoupí skupina OLYMPIC která zahraje nejen skladby ze čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit ale také z velice úspěšné poslední desky Kaťata, na níž se kapela vrátila ke své hardrockové tváři.

Datum konání: Čtvrtek – 17.3.2022
Vstupné v předprodeji i v den konání: 690 Kč
Začátek: 19.00 hodin

Velký svátek punkové muziky

Na Josefa se ve velkém sále Městského společenského domu v Kolíně uskuteční velký svátek punkové muziky! Dvanáct zastávek po klubech a kulturácích české republiky má společné turné punkových kapel TOTÁLNÍ NASAZENÍ, THE FIALKY, NEŽFALEŠ a jako support DIELEMMA IN CENEMA, v Kolíně se k nim ještě přidá domácí PRASÁKŮV GAUČ. Těšte se na velký svátek punkové muziky!

Datum konání: Sobota – 19.3.2022
Vstupné v předprodeji: 200 Kč / v den konání: 300 Kč
Začátek: 18.00 hodin

Pharmageddon

Další z kapel která je v jarním programu kolínského kulturního stánku a nad kterou nejeden metalový fanoušek zajásá, je skupina DYMYTRY, ta do Kolína zavítá v rámci svého turné PHARMAGEDDON TOUR 2022 na podporu šestého řadového alba Pharmageddon, jež bude následovníkem úspěšné desky Revolter. Je naco se těšit!

Datum konání: Čtvrtek – 24.3. 2022
Vstupné v předprodeji: 490 Kč / v den konání: 550 Kč
Začátek: 19.30 hodin

Koncertního turné Votvírák na cestách –ZRUŠENO

Už druhým rokem museli pořadatelé odložit konání největšího tuzemského hudebního festivalu Votvírák. Pro ty, jež se nemohou června dočkat, připravili jeho organizátoři malou ochutnávku v podobě koncertního turné Votvírák na cestách. Do Kolína tak pod touto značkou zavítají rockoví LIMETALL s Fany Michalíkem za mikrofonem, metaloví SEVEN a držitelé ceny objev roku v anketě Žebřík, kapela s přívlastkem superskupina sestavená z členů známých rockových part, skupina WALKMANZ a další. Kromě řádné porce muziky čeká na návštěvníky spousta festivalových dárků, aby se fanouškům na letní sezónu čekalo radostněji.

Datum konání: Sobota – 2.4. 2022
Vstupné v předprodeji: 320 Kč / v den konání: 390 Kč
Začátek: 18.00 hodin

Zahraniční host

Zajímavým koncertem bude bezesporu vystoupení americké kapely HER propojující propast mezi rokenrolem a elektro-heavy-popem. Od svého vzniku v roce 2011 odehráli HER tisíce koncertů v USA i v Evropě. Jejich sexy, otevřeně smýšlející a vášnivá zpěvačka Monique Staffile pocházející z New Yorku je vzhledově přirovnávána k ženě Stevena Tylera z Aerosmith, na pódiu pak k odvážnější Madonně či Debbie Harry. První české turné této kapely by jste si rozhodně neměli nechat ujít.

Datum konání: Čtvrtek – 21.4. 2022
Vstupné v předprodeji: 250 Kč / v den konání: 280 Kč
Začátek: 20.00 hodin

Oslava půlkulatin regionální rockové tancovačkové legendy

Předposlední dubnovou sobotu na vás čeká oslava půlkulatin regionální rockové tancovačkové legendy TELEGRAF. Coby gratulanti se představí souputníci ROXOR se zpěvákem Ondrou Markem, který dlouhá léta působil právě v Telegrafu a zcela určitě si s ním v rámci oslavného setu i zazpívá a legendární KARAMEL s hity jako Přízrak 7. B, Vzácný nápoj, Kluci z ročníku X, Růža z masokombinátu nebo Finská sauna. Navíc od začátku kapely jediný zpěvák Petr Čejka slaví v letošním roce kulaté narozeniny, takže další důvod k oslavě.

Datum konání: Sobota – 23.4. 2022
Vstupné v předprodeji: 200 Kč / v den konání: 230 Kč
Začátek: 20.00 hodin

Bigbítový průkopník

A rockovou nadílku v uzavře ve čtvrtém měsíci rockový bard z Kutné Hory LUBOŠ POSPÍŠIL & 5P který natočil v minulém roce novou desku nazvanou Poesis Beat, na níž si sám zhudebnil verše básníků a natočil ji s jinými muzikanty než s těmi z domácí kapely 5P. S tou ale samozřejmě činnost nepřerušil, a tak zazní nejen všechny legendární songy, ale i několik novinek právě z poslední sólovky.

Datum konání: Čtvrtek 28.4. 2022
Vstupné v předprodeji: 280 Kč / v den konání: 330 Kč
Začátek: 20.00 hodin

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...