Kytarista Leo Holan opouští kapelu ŠKWOR

Život je plný nečekaných zvratů a ani kapela ŠKWOR není výjimkou. Po 18 ti letech společného působení dochází v kapele ke změně sestavy.

Po vzájemné dohodě opouští skupinu kytarista Leo Holan. Podle ostatních členů kapely nepanuje v kapele vůči Leovi žádná zášť a jako potvrzení uvádějí to, že všechny závazky spojené s dokončením nového alba „Uzavřenej kruh“ na kterém Leo a zvlášť na jeho zvuku odvádí super práci pokračují a budou dodrženy.

„Za vše co v minulosti i nyní pro kapelu Leo udělal, mu patří náš obrovský dík a přání do budoucna jen toho nejlepšího“, dodávají na svém facebookovém profilu ostatní členové kapely.

Na koncertních plánech pro rok 2018 se také nic nemění, jak jarní turné k nové desce, tak i výroční koncert v listopadu 2018 v O2 Aréně platí.

Nového cd která dostala název Uzavřenej kruh, se fanoušci dočkají letos v listopadu. Mělo by dle slov formace nabídnout o něco tvrdší a šlapavější muziku než předchůdce „Hledání identity“, milovníci pomalejších věcí však také nezůstanou ochuzeni.

Jméno nového kytaristy kapely ŠKWOR bude včas ohlášeno.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...