Kytarista Radek „Reddy“ Kroc opustil kapelu Kreyson Memorial

Dva dny poté, co kapela Kreyson Memorial na svém facebookovém profilu oznámila změnu zpěváka, kterým byl až do nedávna Petr „Doldy“ Dolének kterého nahrazuje zpěvačka a rockerka Violet. Přichází další (ne)čekaná zpráva, kapelu opustil kytarista Radek „Reddy“ Kroc

Tato zpráva zaskočila samotnou Violet která se ke zpívání vrací po mateřské dovolené. Na svém FB stránce uvádí:

To, že skončil Radek v kapele, jsem vůbec netušila a byl to šok! Ani nevím co se tady vlastně děje?  Myslela jsem si, že je to kvůli mě? Radek mi napsal, že to semnou nemá nic společného! Uff… Ale odmítl to ve svém vyjádření opravit?! Že odchází z jiného důvodu, než jsem já.

Radek Kroc napsal na svém facebookovém profilu krátké a stručné vyjádření:

Drazí přátelé, kamarádi, fanoušci rockové a metalové hudby. Dnešním dnem (2.6. 2023) jsem ukončil působení v kapele Kreyson Memorial. Děkuji Vám za Vaši přízeň a podporu kterou jste mi za ta léta věnovali .Vážím si toho a mám Vás všechny rád.

Radek Kroc

Není žádnou novinkou, že Radek Kroc od roku 2020 působí jako kytarista v česko-americké kapele Gods Elements ve které za mikrofonem stojí Jesse Smith, na baskytaru hraje americká legenda Billy Sheehan a za bicími sedí Petr Kotora. Kapela již v tomto složení vydala singl, EP a video jako předzvěst debutového alba, které má vyjít během letošního roku.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...