Legendární NAZARETH má namířeno do Prahy představit nové album!

Legendární Nazareth představí v Praze v rámci výročního turné nové album! Nové, již 24. studiové album Nazareth, které vás podle zakladatele kapely Petea Agnewa, donutí vyskočit z vlastních ponožek.

Album s pořádným názvem „Tattooed On My Brain“ obsahuje čertův tucet písní napsaných samotnou kapelou. CD vyšlo na podzim 2018, a Nazareth se vydají na výroční turné na jeho podporu, v rámci kterého je naplánovaný koncert i v České republice –  25. října 2020 ve Foru Karlín.

Od založení kapely v roce 1968, se většina jejích alb stála nesmrtelnou klasikou rocku. Vydaná během jejich zlaté éry alba „Razamanaz“ (1973), „Loud’n’proud“ (1973), „Rampant“(1974), „Hair Of The Dog“(1975) a „Close Enough For Rock’n’Roll“(1976) jsou opravdovými mistrovskými díly hard-rocku, které dostaly víc jak 50 zlatých a platinových ocenění, a balada „Love Hurts“ pořád zůstává lídrem playlistů rádií po celém světě.

Ale Nazareth se neplánuje zastavovat na tom, čeho už dosáhla: představená radiím vypalovačka „Pole to Pole“ potvrzuje jejich oznámení, že album je „jedním z nejlepších v historii kapely“. Nadcházející koncerty se stanou opravdovým dárkem pro fanoušky na oslavě výročí veliké kapely!

Vstupenky v sítich TICKETPORTAL.CZ a TICKETSTREAM.CZ
Oficiální předprodej bude zahájen 11. 10. 2019 v 10:00 hodin!
Сeny vstupenek 790 – 3000 Kč

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X