Letní parket Výrava nabízí legendy Nazareth a Uriah Heep

Začaly svátky pohody v podobě prázdnin a dovolených, skoro všichni svobodomyslní romantici svěří svoje duše letním festivalům a rockovým melodiím.

Mezi vrcholy festivalové sezóny lze počítat také Letní parket Výrava který během uplynulých sezón nabídl řadu českých a slovenských ale i zahraniční hudebních hvězd a ani letos tomu nebude jinak.

Program letošní sezony zahájili v květnu MiG 21, Wohnout a UDG a své koncerty zde minulý měsíc odehráli také kapely Traktor, Doga nebo Komunál. Na programu je vystoupení zahraničních rockových legend Nazareth a Uriah Heep a řady špičkových kapel z domácí scény… Dymytry, Tublatanka, Škwor nebo Hudba Praha a další. Na své si přijdou i fanoušci Revivalových kapel.

Letní parket Výrava je zastřešený areál s kapacitou 800 míst k sezení , vzdálený 12km od Hradce Králové. Jeho yýstavba začala na podzim roku 1997 a první koncert se zde uskutečnil 12. června 1998.

V areálu se nachází hospoda U Hrubých (dění na pódiu je přenášeno na 4 velkoplošné projekce), bary a grilované speciality. Na přilehlé louce můžete využít možnosti parkování a stanování zdarma.

V den konání jakéhokoli koncertu zaplatíte jenom poloviční vstupné za dítě, které měří maximálně 140 centimetrů, poloviční cenu ušetří také držitelé průkazů ZTP a ZTP/P, v druhém případě navíc projde zdarma průvodce.

Pro Výraváky , slibuje pořadatel speciální cenu. Lístky koupíte v předprodeji přes Ticketstream, nebo ve vybraných východočeských obchodech.

Pořadatel zajišťuje i svoz a rozvoz svými autobusovými linkami z okolí. Jízdní řád těchto autobusů a další užitečné informace a omezení při vstupu naleznete na stránkách www.vyrava-letniparket.cz

PROGRAM LETNÍHO PARKETU VÝRAVA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...