Letní parket Výrava otevře svoje brány, těšte se na VÝRAVA FEST!

Čekání na živé koncerty bylo dost a tak je nejvyšší čas vyrazit pod pódium. Svoje brány, otevře 3. července 2021 na pravé poledne Letní parket Výrava a nabídne koktejl rozličných metalových příchutí

A jaká sestava na Vás čeká?

Loňské události v kultuře ARAKAIN komentovali slovy „…a tak i Arakain čeká a jen silní přežijí…“. Koncert na Výravě bude důkazem toho, že Arakain silný je.

Oslava 35. výročí existence kapely a s ním spojené rozsáhlé MASSAKR tour zavede na Výravu i thrashery DEBUSTROL tak se těšte srračinky! To, co koncem loňského „Znelo lesom“, zazní v létě v podání slovenských pohanů RAMCHAT i ve Východních Čechách.

Nejen osvědčené hity, ale čest názvu chystaného alba „Věčnost živlů“ přijedou demonstrovat živelní power metalisté RIMORTIS. Z černočerné tmy se vynoří kultovní blackoši ROOT, kteří aktuálně dokončují novém album.

Už v průběhu loňského roku melodici SEBASTIEN ukázali, že jim čeština sluší. Na důkaz toho přivezou na Výravu i své aktuální album „Identity“. Chlapi, řeklo se bez bab? Neřeklo, a proto téměř domácí symfonici WISHMASTERS s půvabnou Shirley u mikrofonu budou pověstnou růží mezi trním.

O informacích ohledně koncertu a epidemiologických nařízení budou pořadatelé včas informovat. Areál se otevře v pravé poledne.

Předprodej vstupenek byl zahájen, vstupenky můžete pořídit na Ticketstream www.ticketstream.cz/akce/vyrava-fest-143071 nebo u obvyklých prodejců v kamenných obchodech www.vyrava-letniparket.cz/index.php/pages/prodejci-vstupenek.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...