Lord Of The Lost zakončí rok 2022 vydáním alba Blood & Glitter

Němečtí žánroví vizionáři Lord Of The Lost zakončí rok 2022 velkým třeskem a prakticky přes noc 30. prosince vydají své osmé studiové album Blood & Glitter. Oficiální videoklip k titulní skladbě alba, který měl premiéru 24. prosince, si můžete prohlédnout zde.

Po rozsáhlém celoročním turné, včetně speciálního hosta Iron Maiden, a velkém úspěchu jejich posledního alba Judas (#2 Official German Album Charts), kapela nyní otočila o 180 stupňů jak vizuálně, tak tematicky. Po mytologicky a teologicky ovlivněných předchozích albech na albu Blood & Glitter kapela plně přijímá svou hluboce zakořeněnou lásku k glam rockovým vizuálům 70. let a zvuku 80. let a jeho elektronickým, gotickým a novovlnným hudebním odnožím, aniž by opustila relevantní metalové prvky.

Album jde přímo k věci a jde od začátku do konce – čímž zcela obchází balady. Blood & Glitter ztělesňuje energii živé show Lord Of The Lost a může být přenesena na jeviště jako kompletní dílo. Texty písní v konzistentním vysokém a středním tempu jsou přímé, upřímné, aktuální, politické a kritické – a často překvapivě naštvané nebo velmi osobní. Kontrasty se táhnou jako nit celým albem a opět se ukazují jako odlišné ve srovnání s jejich předchozí tvorbou.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X