LORD OF THE LOST vydali nový videoklip k písni „Dead End“

Jen pár dní po svém posledním vystoupení roku 2023 s Iron Maiden na hlavním pódiu legendárního Wacken Open Air, LORD OF THE LOST vydali nové oficiální video k písni „Dead End“. 

Píseň je převzata z jejich #1 žebříčku posledního alba, Blood & Glitter. Po pronikavém a barevném videoklipu k písni „Reset The Preset“ před měsícem kapela spontánně natočila video v undergroundovém klubu v Londýně s anglickou režisérkou Caitlin Strokes mezi dny turné Iron Maiden.

Rok 2023 je pro LORD OF THE LOST zatím nejúspěšnějším rokem v historii kapely. Poté, co v květnu reprezentovali Německo na Eurovision Song Contest a podpořili Iron Maiden na jejich evropském turné podruhé za 2 roky, je nyní před nimi první krátká přestávka roku. Vstupenky na nadcházející headline show i na vlastní festival LORDFEST jsou již částečně vyprodány.

Na osmém albu kapely vstupuje Lord of the Lost do nové éry vzrušujících glam rockových vizuálů 70. let a přidává směs vlivů nové vlny a popu 80. let, stejně jako gotických a elektronických prvků do svého vlastního, relevantního moderního metalového stylu, ohromujícího jak fanoušky, tak kritiky.

Show LORD OF THE LOST, to je vždy více než jen pouhý koncert. Je to velmi blízké a vždy velmi silné setkání komunity fanoušků, které jejich umění spojilo do početné rodiny. Oslavte spolu s nimi jejich 15. narozeniny! 17. dubna 2024, v klubu Roxy v PRAZE!

Vstupenky na koncert zde: PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

FOTO CREDIT LORD OF THE LOST
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...