Lord Of The Lost se v dubnu 2024 zastaví v Praze

Německá industrial metalová kapela Lord Of The Lost představila videoklip k písni „One Last Song“, emotivní závěrečné skladbě svého aktuálního alba Blood & Glitter, které se umístilo na prvním místě hitparády.

Zpěváka Chrise Harmse inspirovala myšlenka, jakou píseň by chtěl, aby byla tou poslední, kterou zazpívá před smrtí, a „One Last Song“ je pravděpodobně nejdůležitější skladbou, kterou kdy napsal. Videoklip se následně odehrává v kostele, kde se odehrává Chrisův pohřeb – včetně flashbacku do jeho vlastního dětského pokoje.

Lord Of The Lost letos úspěšně raketově rostou – kapela v květnu reprezentovala Německo na písňové soutěži Eurovize, podruhé podpořila Iron Maiden na turné, odehrála mnoho skvělých vystoupení na velkých letních festivalech a vyprodala několik vlastních koncertů.

Kapela nepolevuje a na jaře příštího roku vyrazí na „15 years of Lord of The Lost Tour 2024“ a zastaví se také ve své oblíbené PRAZE! Bude to 17. dubna 2024 v klubu Roxy! Podívejte se na podmanivý videoklip k písni „One Last Song“ a pořiďte si vstupenky, než budou pryč.

Chris Harms o „One Last Song“: „Život je příliš krátký a nejistý, nikdy nevíte, kdy skončí. Proto je pro mě důležité zanechat touto písní svůj hudební testament dříve, než na to bude pozdě. Kdybych měl v životě zazpívat, zahrát nebo předvést už jen jednu píseň, pak by to byla právě tato.“

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...