LORDI v dubnu odehrají v Praze a Ostravě klubové koncerty

Finská příšery LORDI vyrazí na jaře 2024 na Evropské turné k nové desce! V dubnu se představí na dvou koncertech i v ČR!

Slavní metaloví strašáci LORDI zase kují pikle! Ještě nestihla pořádně vychladnout jejich loňská chytlavá novinka „Screem Writers Guild“ a už se proslýchá, že je na cestě další deska. Vyklubat na svět by se měla právě toto jaro a ještě horká bude představována naživo po Evropě! U nás, v ČR, hned na dvou místech!

Stejně jako před rokem v Ostravan areně (předskokan Sabaton), kde s kapelou zpívala a tleskala zaplněná aréna, se nyní otřesou i dva kluby, pražský ROXY a ostravský GARAGE!

Kromě monstrózních metalových příšer se můžete také těšit na bandy ALL FOR METAL a SUPREME UNBEING!

LORDI to už zdaleka není jen hit „Hard Rock Hallelujah“! Svou pracovitostí a osobitým šarmem se probojovali do světla reflektorů po celé Evropě!

Každá jejich show je jiná a každá nezapomenutelná, a to nejen díky stále propracovanějším kostýmům tak si nenechte tyto koncerty ujít!

Místo konání: ROXY, Dlouhá 33, 11000 Praha
Datum konání: 22.04.2024 / 19:00
Lordi | Praha | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Místo konání: GARAGE, Martinovská 3262/50, 72300 Ostrava
Datum konání: 23.04.2024 / 20:00
Lordi | Ostrava | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

TEXT FACEBOOK LORDI
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...