LORNA SHORE vydala videoklip k písni ‚Of The Abyss‘

Nový videoklip Lorny Shore k písni „Of the Abyss“ vydaný u příležitosti druhého výročí EP …And I Return to Nothingness

Před dvěma lety vydala LORNA SHORE přelomové EP „…And I Return To Nothingness“, které obsahuje hit „To The Hellfire“ (v současnosti přes 17 milionů zhlédnutí na YouTube a přes 38 milionů streamů na Spotify). Na oslavu tohoto výročí kapela vypustila nový videoklip ke skladbě z EP „Of The Abyss“, který vznikl v produkci Loki Films.

Kromě toho je nyní na lornashorestore.com k dostání nový exkluzivní limitovaný barevný vinyl (omezený na 1000 kusů, s leptem na straně B) pro „…And I Return To Nothingness“, plus merch.

Adam De Micco (kytara) komentuje: „Myslím, že nikdo z nás nemohl předvídat, co EP udělá s kapelou i s námi jako jednotlivci. Ty tři písničky nám umožnily věci, o kterých bychom si do té doby nechali jen zdát. Jsme nesmírně vděční za všechno, co z tohoto EP vzešlo, a chceme oslavit jeho výročí. Děkujeme, že jste se v tomto díle našli tak, jak jsme se našli my. Děkujeme vám za všechno.“

Od vydání alba „…And I Return To Nothingness“ pokračuje LORNA SHORE v bouřlivém tažení hudebním světem – v poslední době se objevila na největších festivalech po celé Evropě a příští týden zahájí druhou část svého severoamerického turné s metalovými těžkotonážníky MASTODON a GOJIRA.

LORNA SHORE přijali zpěváka Willa Ramose (MONUMENT OF A MEMORY, ex-A WAKE IN PROVIDENCE) v roce 2021 po odchodu předchozího zpěváka kapely CJ McCreeryho.

Bubeník LORNA SHORE Austin Archey pro Cleveland Scene uvedl, že on a jeho spoluhráči věděli o Ramosových schopnostech, protože A WAKE IN PROVIDENCE s LORNA SHORE odehráli několik koncertů.

„Věděli jsme, že je to chlapík, který vypadá velmi mladě,“ řekl Archey o Ramosovi. „Ale když jsme přišli o našeho starého zpěváka, oslovil jsem ho. Nevěděl jsem, jestli bude mít zájem. Ale on do toho šel naplno. Po sedmi letech kariéry je těžké najít někoho s takovým nasazením. Byl velmi dobře připravený. Myslím, že se na to připravoval celý život. Jeho první dlouhé turné s námi bylo dvoutýdenní. Nic takového předtím neabsolvoval. Bylo pozoruhodné vidět, jak se zvedl z popela a stal se větším než my všichni.“

Kapela, která kombinuje deathcore, blackened death metal či symfonický metal přijede do pražského klubu Roxy 19. listopadu 2023 v rámci evropského tour s názvem The Pain Remains v té nejlepší kondici. Doprovázet je na koncertech budou hvězdní Rivers of Nihil, Distant a Ingested.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...