Lucie chystá mimořádnou vánoční minisérii tří koncertů

Skupina Lucie chystá mimořádnou vánoční minisérii tří halových vystoupení. #malydarek od Lucie budou jediné samostatné koncerty kapely v roce 2023

Vánoční dárky se od Lucie rozezní hned na třech místech Česka. #malydarek si budou moci rozbalit fanoušci v Českých Budějovicích, Brně a na závěr v pražské O2 areně.

Předvánoční turné fanouškům slibuje takřka dvouhodinový průřez tvorbou Lucie, a to nejen v podání samotné kapely, ale i společně s jejími hosty a přáteli, které David Koller, Robert Kodym, PBCH a Michal Dvořák na tyto koncerty přizvou. Zazní na dvacet písní, mezi nimi i ty nejznámější ikonické hity, jako je Medvídek, Amerika nebo Chci zas v tobě spát.

Lucie začne nadělovat 28. listopadu v Budvar Areně v Českých Budějovicích. Z jihu Čech se následně první prosincový den přesune na jih Moravy, do brněnské Winning Group Areny. Sérii zakončí 7. prosince 2023 v O2 areně v Praze.

Vstupenky na brněnský a budějovický koncert je možné zakoupit na webu Lucie.cz již nyní. Lístky na pražský koncert budou k dostání v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster a to od 28.12. 2022. Turné se uskuteční za podpory Raiffeisenbank, která oslaví 30 let existence banky v České republice.

28. listopadu 2023 | ČESKÉ BUDĚJOVICE | BUDVAR ARENA
1. prosince 2023 | BRNO | WINNING GROUP ARENA
7. prosince 2023 | PRAHA | O2 ARENA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...