Lucie chystá mimořádnou vánoční minisérii tří koncertů

Skupina Lucie chystá mimořádnou vánoční minisérii halových vystoupení. Vánoční dárky se rozezní hned na třech místech Česka.  

Na podzim letošního roku to bude třicet let, kdy kapela Lucie vydala dnes už ikonické album Černý kočky mokrý žáby, které Ceny Anděl označily za nahrávku dvacetiletí. K výročí Lucie připravila dárek pro své fanoušky.

Předvánoční turné fanouškům slibuje takřka dvouhodinový průřez tvorbou Lucie, a to nejen v podání samotné kapely, ale i společně s jejími hosty a přáteli, které David Koller, Robert Kodym, PBCH a Michal Dvořák na tyto koncerty přizvou. Zazní na dvacet písní, mezi nimi i ty nejznámější ikonické hity, jako je Medvídek, Amerika nebo Chci zas v tobě spát.

Tři exkluzivní koncerty, které se už nebudou opakovat, se uskuteční 28. listopadu v Českých Budějovicích, 1. prosince v Brně a 7. prosince v pražské O2 areně. Půjde o jediné samostatné koncerty kapely v roce 2023 i 2024.

Kromě alba Černý kočky mokrý žáby na nich Lucie odehraje i své další hity napříč celou tvorbou. Na pódium si kapela přizvala hosty, připojí se třeba zpěvačka Lenka Dusilová a poctu společně vzdají producentovi alba Ivanu Královi. Publikum se může těšit na speciální scénografii a vizuály koncertu inspirované deskou.

Vstupenky na koncert Černý kočky mokrý žáby po 30 letech v prodejních sítích:

Černý kočky mokrý žáby po 30 letech / České Budějovice / XTICKET,CZ
Černý kočky mokrý žáby po 30 letech / Brno / XTICKET.CZ
Černý kočky mokrý žáby po 30 letech / Praha / TICKETMASTER
Černý kočky mokrý žáby po 30 letech / Praha / TICKETPORTAL 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...