Marduk oznamuje nové album „Memento Mori“

Švédská black metalová kapela Marduk se triumfálně vrací s vydáním svého nejnovějšího alba s názvem „Memento Mori“.

Uprostřed velkého očekávání je skupina hrdá na to, že může představit svůj nejnovější singl „Blood of the Funeral„, který poskytuje vzrušující náhled na to, co nás na jejich dalším albu čeká. Toto velmi očekávané album je jejich patnáctým studiovým počinem a jeho zuřivost vypustí na svět 1. září.

„Blood of the Funeral“ dokonale vystihuje syrovou a neúprosnou intenzitu, která charakterizuje Mardukův nezaměnitelný zvuk. Píseň představuje jeho osobitou směs agresivních kytarových riffů, hromového bubnování a mrazivých vokálů, evokujících hluboký pocit temnoty a zoufalství. Tento nový singl nepochybně jasně ukazuje, že Marduk zůstává nezpochybnitelným měřítkem žánru a poskytuje nekompromisní zážitek z poslechu pro nejnáročnější fanoušky black metalu.

Zpěvák Marduk Daniel Rostén k albu říká: „Memento Mori je jak velký skok vpřed, vypočítaný krok do strany, tak nostalgické ohlédnutí zpět. To znamená, že jsme vstoupili na novou půdu, aniž bychom zapomněli na náš odkaz nebo cestu, která nás dovedla až sem.“

Od svého založení na počátku 90. let se Marduk stal jednou z nejvlivnějších a nejuznávanějších kapel v žánru black metalu. S diskografií trvající více než tři desetiletí kapela neustále přináší nekompromisní a agresivní hudbu, která rezonuje s metalovými fanoušky po celém světě. Memento Mori slibuje, že bude další průkopnickou kapitolou v jejich uznávané kariéře a upevní jejich status skutečných legend žánru.

Marduk se skládá z: Daniel Rostén (zpěv), Morgan Hakansson (kytara), Devo Andersson (baskytara), Simon Schilling (bicí)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...