Švédští SMASH INTO PIECES přijedou v listopadu do PRAHY!

Rock-metalová partička z letošních „Masters“ SMASH INTO PIECES přijede zahrát v listopadu do PRAHY!

Moderní švédská rock-metalová banda SMASH INTO PIECES byla na letošním MASTERS OF ROCK poprvé a stala se opravdovou lahůdkou a pastvou nejen pro uši. Také oči si medily a zaplálo tam pro ně mnoho mladých srdcí… Jejich tvorba je naprosto nekonvenční, dokáží do ní vložit jak tradiční rockové kytarové riffy, tak popové či taneční rytmy a lze zaslechnout i decentní mathmetalové pasáže.

Na rock-metalovém poli žádní nováčci. Od svého vzniku v roce 2008 vydali 8 studiových alb. To poslední a nutno dodat, že velmi úspěšné se jmenuje „Disconnect“ a vyšlo vloni. Kdo si je na „Masters“ nenechal ujít potvrdí, že jejich chytlavá a barvitá show nádherně obohatila program festivalu. Tahle muzika má budoucnost a rozhodně obrovský potenciál.

SMASH INTO PIECES naplánovali ještě letos na podzim turné, a jednou ze zastávek bude také pražský klub STORM!

Speciálním hostem koncertu bude mladá finská alt-rocková senzace CYAN KICKS míchající žánry s takovým nasazením, že vzniká jejich zcela unikátní moderní zvuk. Jejich drsný rock s elektronickými prvky rezonuje po celém světě a vezme vás na hudební horskou dráhu plnou emocí a textů k hlubokému zamyšlení. Jejich vystoupení nejsou jen show, jsou absolutně pohlcujícím zážitkem, který zanechává trvalý dojem.

9. listopadu 2023 naživo v PRAZE, Klub Storm!

Prodej vstupenek, za super zaváděcí cenu, platnou jen do konce srpna, právě odstartoval!
Objednávat můžete zde: https://www.mastersofrock.cz/…/2023-smash-into-pieces nebo v síti Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...