Podzim a zima 2023 plné koncertů od agentury Pragokoncert

Datum v kalendáři naznačuje, že festivalovému řádění je pro letošní rok konec, není to docela pravda. Fanoušci se mohou těšit na sérii rock metalových koncertů, které pro ně ještě v tomto roce chystá agentura Pragokoncert v klubech a sportovních halách

22. září, dorazí do zlínského klubu Masters of Rock Café italští bojoví trpaslíci WIND ROSE, spolu se senzačními ALL FOR METAL a slibnou bandou SEVEN KINGDOMS.

4. října zazní v Praze, v klubu Storm, slavné hity Motörhead a mistrovská kytara PHILA CAMPBELLA a jeho kapely PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS, na stejném místě 19. října, moderní metal super talentovaných ANNISOKAY!

Na 27. října je nachystán velký výroční koncert! Olda Říha, mozek, srdce a duše slavných KATAPULT slaví 60 let na scéně (1963 – 2023)! Olda se s tím nějak nepáře…postavil zbrusu kapelu, vydal novou desku „Nostalgia“ (vyšla v dubnu) a naplánoval stejnojmenné velké výroční turné a jednou ze zastávek bude také Masters of Rock Café.

5. listopadu udeří opět ve zlínském  klubu Masters of Rock Café, švédská industrial-metalová banda PAIN. Do pražského klubu MeetFactory dorazí 8. listopadu německá industrial/rock metalová banda hudebních kreativců OOMPH.

9. listopadu  přijede do pražského Stormu zahrát taneční rock-metalová senzace z letošních „Masters“ SMASH INTO PIECES! V ten samý den zahrají v brněnském Sono Centru nordic power metaloví titáni SONATA ARCTICA a STRATOVARIUS.

12. listopadu, zazáří  ve zlínském Masters of Rock Café finský metalový poklad AMORPHIS, s sebou berou další super kapely, islandskou post-rock/metalovou hvězdu SÓLSTAFIR a nelítostnou finskou metalovou bandu LOST SOCIETY.

2. prosinec bude patřit jednodenní zimní variantě oblíbeného festivalu MASTERS OF ROCK – ZIMNÍ MASTERS OF ROCK ve Sportovní hale DATART ve Zlíně který se letos uskuteční již po osmnácté!

Těšit můžete těšit na slavné bratry CAVALEROVI, all-star bandu THE DEAD DAISIES, industrial-death rockery DEATHSTARS, tajemnou sci-fi-gothic bandu PRIEST, belgickou blues-rockovou senzaci BLACK MIRRORS nebo zajímavou heavy-metalovou kapelu LIV SIN a řadu dalších kapel.

V době před vánočních svátků si pro své fanoušky i letos připravila své osobité, speciální a českými fanoušky velmi oblíbené Vánoční koncerty finská zpěvačka TARJA TURUNEN. Po loňských koncertech v 5 českých městech, TARJA letos nachystala zbrusu novou show! Svoji novou desku „Dark Christmas 2“ představí za doprovodu jedné z největších filharmonií u nás, Moravské Filharmonie Olomouc, ve 3 městech!

19.12. OLOMOUCI, Výstaviště Flora
20.12. BRNO, Sono Centrum
21.12. OSTRAVA, Gong

Nákup vstupenek zde: Koncerty & vstupenky | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...