TARJA oznamuje remaster a novou edici alba What Lies Beneath

What Lies Beneath je druhé rockové studiové album finské sólové umělkyně Tarji. Bestseller, který původně vyšel v roce 2010, je skutečným oblíbencem fanoušků a jedním z jejích dosud nejúspěšnějších vydání. Je považováno za klasiku a nutnost pro fanoušky i kritiky a obsahuje nadčasové hity Tarji jako „Until My Last Breath“, „I Feel Immortal“ a „Falling Awake“.

Letos bude album poprvé znovu vydáno jako 2CD Special Edition a poprvé jako těžkotonážní 2LP vinyl (Gatefold, 180g, černý). Oba formáty se vyznačují nádherně zrestaurovaným uměleckým dílem a všechny skladby byly remasterovány ve společnosti Sterling Sound pro vynikající kvalitu zvuku pro dokonalý zážitek z What Lies Beneath 2024.

Speciální edice 2CD obsahuje 14 skladeb z původního alba a speciální bonusové CD včetně alternativních verzí, úprav singlů a remixů – poprvé vše dohromady na tomto bonusovém CD. Obsahuje také „The Good Die Young“ v podání Scorpions a Tarji, která byla původně zařazena jako bonusová skladba na Limited Dreamers Box Set z roku 2010.

Jen velmi málo kopií limitovaného setu Dreamers Box Set z roku 2010 je stále k dispozici v oficiálním internetovém obchodě Tarji zde.

Tarja také vydává speciální singlový edit „Dark Star“. Digitální singl také obsahuje Tarjinu verzi „Dark Star“ a píseň „Underneath“, na které se podílel Jyrki Linnankivi (The 69 Eyes). Podívejte se na video níže.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...