MEAN MESSIAH jsou zpět s novým klipem, albem a jarními koncerty

Česká progresivní industrial metalová skupina Mean Messiah vydává po novém roce album s názvem IN INFINITE ILLUSION

Máte rádi moderní zvuk, který dokáže v metalu přinést velkou intenzitu a velmi zajímavou melodii? Tak určitě klikněte níže a seznamte se s nejnovějším zvukem české progresivní industrial metalové formace Mean Messiah.

Mean Messiah, má za sebou hodně divoké období. Album „Divine Technology“ z roku 2020 sbíralo kvůli naprosto dokonalé práci kladné recenze v Česku i zahraničí, ale kvůli personálním změnám měla nakročeno k zániku. Je ale zpět a v plné síle!

Frontman a šéf kapely Dan Friml spojil síly s bubeníkem kterým není nikdo jiný než Miloš Meier, (Dymytry, Drumming Syndrome). Baskytary se chopila talentovaná a nepřehlédnutelná Lenka Čechová.

Po obměně sestavy ve které právě vzniká nové album IN INFINITE ILLUSION, kapela představila první singl z této nové fáze. Píseň se jmenuje „Fire“ a v nedávné době k ní byl představen vydařený videoklip na který se můžete podívat níže.

Nové album které produkoval, mixoval a masteroval kytarista a zpěvák Dan Friml, spatří světlo světa 29. února 2024 a je první albem v této nové sestavě. O videoklip se postaral tvůrčí tým v čele s Martinem Vaňkem, který stál i za kamerou.

K vydání alba, si skupina přichystala sérii jarních koncertů na kterých je doprovodí předkapely Tortharry, Stellvris, Innerspehere, Symbtomy a Critical Acclaim.


9.7
Verdikt

NAŠE HODNOCENÍ "FIRE"

Skladba "Fire" je velmi vydařený počin který se zvukem procházejícím industriálním metalem, s vlivy thrash metalu a progresivního metalu se skvělou prací bicích a spoustou vokální melodie, oblaží nejednoho metalového fanouška.

  • Skladba 10
  • Zvuk 10
  • Videoklip 9
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...