Výběr blížících se koncertů v Městském společenském domě v Kolíně

V Městském společenském domě v Kolíně který stojí hned vedle historické radnice, se skrývá velký sál ve kterém se celoročně odehrává řada nejrůznějších akcí mezi které patří spoustu rockových koncertů. Přinášíme výběr těch, které se tady do konce tohoto roku uskuteční.

TANCOVAČKA FEST

28.9. 2019 od 20 hod Oslava klasické rockové tancovačky s regionálními kapelami, které jsou i personálně a historicky propojené. V průběhu večera zahrají TELEGRAF, ROXOR, ARGOS a PUNC.

TOTÁLNÍ PUNKOVÝ VEČÍREK

12.10. 2019 od 20 hod Čtyři punkové kapely v jednom večeru na jednom pódiu, dvě ze Slaného, jedna z Brněnce a ta úvodní z Kolína, od zpěvného punku přes rozverné veselé popěvky až po tvrdší riffy. Těšit se můžete na kapely TOTÁLNÍ NASAZENÍ, VISION DAYS, DERATIZÉŘI a PRASÁKŮV GAUČ

BENEFIT – 50 LET, KERN – 40 LET

9. 11. 2019 od 20 hod Oslavy dvou kulatých výročí dvou zásadních kapel.

ROOT & TÖRR

23.11. 2019 od 20 hod Dva společné koncerty pekelných legend ROOT a TÖRR. Kromě letitých hitovek představí ROOT i TÖRR také songy z aktuálních desek Kärgeräs, Return from Oblivion, respektive Black ´n´ Roll. Je docela možné, že dojde i na nějaké to zpestření večera.

MŇÁGA & ŽĎORP

28. 11. 2019 od 20 hod Legendě z Valašského Meziříčí vychází na podzim nová deska nazvaná Třecí plochy. Na podzimní šňůře ji kapela pokřtí, k čemuž dojde i v Kolíně. Hořkosladké nesmrtelné hity ale zazní zcela určitě taky.

DOGA

7. 12. 2019 od 20 hod Vůbec poprvé přijede do Kolína karvinská parta DOGA kterou netřeba představovat.

www.msd-kolin.cz
facebook.com/mestskyspolecenskydum

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...