Metalcorová formace SETYØURSAILS vydává singl „Lately“

Nejžhavější německá moderní metalcorová formace, SETYØURSAILS, opět trhá na scénu!

Po rozsáhlém turné s AnnisokayEmil Bulls, Cypecore and Lord Of The Lost a loňských vynikajících festivalových vystoupeních na Summer Breeze a Fullforce, kapela nedávno oznámila vydání nového studiového alba a dnes představila svůj druhý singl „Lately“.

Jejich druhé studiové album u Napalm Records s názvem Bad Blood vyjde 12. dubna 2024 a obsahuje 10 úderných skladeb, které posluchačem otřesou až do morku kostí.

Skladba „Lately“, vystřižená z alba Bad Blood, přichází s oficiálním videoklipem a předvádí všestranné hlasové projevy frontmanky Jules, od zlomyslných výkřiků přes silný zpěv až po komprimovaný šepot, zatímco zuřící bicí a těžká kytara podporují chytlavý refrén.

Připravte se na zvukový nápor, protože tyto německé metalcorové senzace se připravují na vydání svého druhého studiového alba Bad Blood – slibujícího divokou a intenzivní mistrovskou lekci moderního metalcoru.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...