Glam metalová partička MetalCraft oznámila novou posilu za mikrofonem

V šestém roce existence pražské kapely MetalCraft došlo ke změně v její sestavě. Na post zpěváka přišel Mr.Steely který nahradil Honzu „Hanze“ Fuhrmanna

Pražská hard’n’heavy formace MetalCraft oznámila novou posilu za mikrofonem. Po již dříve avizovaném odchodu zakládajícího člena Honzy „Hanze“ Fuhrmanna a po více než měsíčním tajemném mlčení, je to venku.

Novým zpěvákem, frontmanem a posilou sestavy je Mr.Steely. Zkušený a ostřílený rocker tělem i duší s nemalou muzikantskou a koncertní historií. V posledních letech známý zejména spoluprací s pražskými Judas Priest revival.

MetalCraft si novou posilu velmi pochvaluje a těší se na koncertní sezónu a na všechny, kteří se dorazí podívat a poslechnout. V plánech kapely jsou nové věci, studiový remix některých starších a ještě letos nový videoklip.

Poprvé můžete MetalCraft v nové sestavě vidět a slyšet v pátek 14. února v brněnském klubu M13 s německými Motörbläst. Pražská premiéra je pak stanovena na čtvrtek 23. dubna v kultovním klubu Kain na Žižkově se zlínskými Fireball.

MetalCraft 2020: Tom Corpse, Junior, Steely, Martin

 

FOTO CREDIT SACHTIKUS
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...