Oblíbený Metalfest přeložen na příští rok s jedním koncertním dnem navíc!

Oblíbený svátek metalu Metalfest Open Air který se měl uskutečnit v červnu letošního roku byl vlivem epidemie, restrikcí a nyní i zákazem vlády přesunut na rok 2021

11. ročník festivalu který se podařilo přeložit téměř beze změn, se uskuteční v novém termínu 3. – 6. 6. 2021 a jako bonus se rozšíří na čtyři plnohodnotné dny. Den navíc je ve čtvrtek 3. 6., účinkující pro tento den budou brzy představeny. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na příští rok.

Vzhledem k tomu, že byl festivalu přidán nový, plnohodnotný den, tak organizátoři ruší opening párty. Vstupné za párty bude vráceno, stačí napsat na e-mail: mikeskova@pragokoncert.com a požádat o vrácení peněz.

Pokud byste se někdo rozhodl si vstupenku na Opening party ponechat, podpoří tím METALFEST, který přeložením termínu i nutností vytvořit čtvrtý plnohodnotný festivalový den, dostává citelnou finanční ránu.

Aktuální přehled účinkujících kapel, které vystoupí na 11. ročníku METALFESTU v PLZNI ve dnech 3. – 6. 6. 2021:

RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, BLOODBOUND, HERMAN FRANK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, FOLLOW THE CIPHER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.

Všichni účinkující i široký tým pořadatelů se na vás již teď těší a věří, že se všichni za rok setkáme v krásném prostředí amfiteátru Lochotín!

„Víme, že stejně jako pro nás, tak i pro spoustu z vás je teď velmi složitá a nelehká doba, a tak se držte a buďte zdraví! Ať si METALFEST 2021 pořádně užijeme! Mějte se krásně. “ vzkázal za agenturu Pragokoncert Jiří Daron

Festivalové vstupenky jsou i nadále k dispozici zde: https://www.mastersofrock.cz/…/konc…/2020-METALFEST-OPEN-AIR a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...