Metallica spustila archivní livestream sérii koncertů „Metallica Mondays“

Navštivte každé pondělí YouTube nebo Facebook a sledujte staré živáky kapely Metallica v plném rozsahu.

Metallica spustila archivní livestream sérii nazvanou „Metallica Mondays“, ve které každý týden, vždy v pondělí večer, pro své fanoušky na kanálu YouTube a na Facebooku vysílá jedno ze svých živých koncertních vystoupení. 

Stále více umělců se připojuje k různým iniciativám a nabízí domácí zábavu, jako způsob, zbavit své fanoušky nudy kteří zůstávají doma a praktikují sociální distancování uprostřed probíhající pandemie a Metallica je jednou z nich.

Metaloví giganti na sociálních sítí oznámili: „Zatímco dodržujeme obecné nařízení ohledně pandemie koronavirus a zůstáváme doma, zjistili jsme, že nám chybí živé hraní, a tak jsme znovu oprášili naše oblíbené koncerty. Neznějí sice úplně dokonale, ale nyní více než před tím pomocí nich zůstáváme ve spojení s fanoušky a doufáme, že se k vám přes tuto událost dostaneme. S tímto vědomím Vám přinášíme do Vašich domovů sérii Live Metallica! „

V pondělí 23.3. večer ve 20:00 hodin, Metallica debutovala koncertem,  konajícím se 8. června loňského roku na zámku Slane v Meath v Irsku ke kterému dodala: „Slane je jen začátek … každý týden si nalaďte „Metallica Mondays „, abyste si mohli vychutnat naše live show. Víme, že to není úplně ono, ale věřte nám, že si přejeme, abychom s vámi mohli být co nejdříve!“ 

Od loňského podzimu, kdy zrušila své australské turné, byla Matallica mimo očí veřejnosti. Oznámila jen, že frontman James Hetfield se znovu vrací na odvykací kúru, aby bojoval proti své závislosti na alkoholu. Po rehabilitaci se Hetfield veřejnosti představil poprvé až 30. ledna tohoto roku při otevření výstavy v Petersen Automotive Museum v Los Angeles, na kterou poskytl deset automobilových veteránů ze své sbírky.

Metallica také oznámila, že  se překládá  dubnové jihoamerické turné na prosinec a kromě toho ruší všechny květnové koncerty na festivalech Epicenter v Charlotte, Welcome To Rockville v Daytoně a Sonic Temple v Columbusu.

Pokud jste zmeškali první ze stremů  „Metallica Mondays“ tohoto týdne z Live Slane Castle 8. června 2019, tak tady ho máte.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X