Metaloví válečníci SABATON se chystají dobýt pražskou O2 arenu!

Švédští metaloví válečníci SABATON se vrací, vyzbrojeni silou, energií a chutí vítězit! V rámci svého dlouho plánovaného turné „The Tour To End All Tours“ zaútočí v pražské O2 areně!

Mocní Švédové SABATON dobývají od samého počátku hudební bojiště za bojištěm. Mají na kontě už dost velkou hromadu zlata a platiny, např. 4x platinovou desku „Carolus Rex“ z roku 2012! Jejich logo bývá tím největším na plakátech evropských festivalů, jako např. polský Woodstock, kde zahráli před půl milionem oddaných obdivovatelů.

Turné po Austrálii, Asii, po obou amerických kontinentech…a ve vyjmenovávání všech jejich dobytých vítězství by se dalo pokračovat do nekonečna. I v našich končinách patří mezi obdivované a milované kapely a dobyli zde mnoho metalových srdcí.

Nové album SABATON „The War To End All Wars“ které vyšlo letos v březnu, je zbrusu novou, silnou zbraní k dalšímu obřímu metalovému útoku, jehož plán je nyní dán a potvrzen! Můžete se chystat, nezastavitelný metalový tank SABATON vás 25. srpna 2022 (původně 12.3.2022) nabije v pražské O2 areně energií, která vám vydrží na hodně dlouho!

Speciální hosté: AVATAR, BLOODBOUND

Vstupenky na koncert skupiny Sabaton kterou přiváží do Prahy agentura Pragokoncert, jsou k dostání v sítích Ticketmaster a Ticketportal!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X