Mexické hard rockové trio The Warning zavítá v dubnu do Prahy

Kapela The Warning, která dodává rockové hudbě tolik potřebnou dávku adrenalinu, vystoupí 14. dubna 2024 v pražském MeetFactory

Trojice sester z mexického Monterrey – Daniela „Dany“ [kytara, zpěv, klavír], Paulina „Pau“ [bicí, zpěv, klavír] a Alejandra „Ale“ Villarreal [baskytara, klavír, doprovodný zpěv] – se řítí vpřed s riffy, nepředvídatelnými rytmy, stadionovými beaty a strhujícími vokály.

Jestli někdo dokáže nastartovat návrat rocku, jsou to právě tyto tři dámy. Poté, co The Warning explodovaly na internetu po sérii virálních videí, přetavily tento impuls v sérii nezávislých releasů, včetně EP Escape the Mind, XXI Century Blood a Queen of the Murder Scene, než v roce 2022 vydaly své poslední album ERROR, které nasbíralo přes 110 milionů streamů. Kapela pokračuje ve své rockové nadvládě s rostoucím počtem příznivců na sociálních sítích a předskakuje legendám jako Muse, Guns N‘ Roses, Foo Fighters, The Killers a Royal Blood.

V roce 2023 vydaly The Warning svůj nejnovější singl „MORE“ a vyrazily na světové turné ERROR World Tour. Kapela uzavřela etapu v USA, Velké Británii a EU. Dále kapela pokračuje v turné po USA, během něhož předskakuje Guns N‘ Roses a podzim je pro The Warning ve znamení headline turné v Mexiku a LATAM.

Velkou stopu za sebou  sestry Daniela, Paulina a Alejandra zanechaly na letošním festivalu Rock for People kde byly otvírákem čtvrtého dne na Hlavní KB stage. Když se vydáte na koncert The Warning, rozhodně chybu neuděláte.

Skupina Warning byla vybrána jako tvář kampaně Pepsi Black, čímž si upevnila svůj status jedné z nejžhavějších nadějných kapel v hudebním průmyslu.

Prémiový předprodej vstupenek na koncert který se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts,  bude zahájen pro majitele RfP aplikace 22. listopadu v 10:00. Prodej pro veřejnost začíná ve středu 24. listopadu v 10:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/the-warning/bsnv/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...