Mistři symphonic power metalu KAMELOT se vrací do Evropy!

Populární američtí mistři symphonic power metalu KAMELOT, přivezou letos v říjnu do Evropy své slavné turné Awaken the World Tour 2024

Nadnárodní ikony založené a vedené duchovním otcem a kytaristou Thomasem Youngbloodem oznámily nové termíny v 17 městech v 11 zemích! Jednou ze zastávek bude také Masters of Rock Café ve Zlíně!

KAMELOT jsou připraveni znovu okouzlit a ohromit fanoušky svými mezinárodně špičkovými melodickými metalovými vrcholy, doprovázenými silnými a jedinečnými speciálními hosty, kterými jsou vycházející moderní symfoničtí metalisté Ad Infinitum a power metaloví hrdinové Frozen Crown! Jako bonusová podpora ozdobí pódium také symphonic metalová růže Blackbriar.

Nenechte si ujít toto legendární světové turné a pořiďte si vstupenku hned, než bude pozdě! Vstupenky lze je objednat na Kamelot | Zlín | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Datum konání: 18.10.2024 18:30
Místo konání: Masters of Rock Café, Tyršovo nábřeží 5497, 76001 Zlín

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...