V Modré Vopici zahrají BUTY a legendární londýnští pankáči THE BOYS

Radek Pastrňák se svou skupinou skupiny BUTY, legendární anglická punk rocková skupina THE BOYS a další, zahrají v pražském klubu Modrá Vopice

František, Vrány, Krtek, Mám jednu ruku dlouhou, Jednou ráno, Nad stádem koní, to je jen stručný výčet hitů, které zazní Ve čtvrtek 26.8. od 19 hodin v pražské Modré Vopici na venkovním podiu v podání kytaristy a zpěváka Radka Pastrňáka a jeho skupiny BUTY. Ostravskou kapelu,  která v devadesátých letech patřila mezi špičku české hudební scény, určitě není třeba představovat.

V pátek 27.8. 2021 si v klubu zahraje kapela COŽE. Společně s nimi se na koncertě, který startuje v 18 hodin ukáží i kamarádi z kapel Not to Rush a Allrock.

Další legenda, tentokrát zahraniční, která zahraje v Modré Vopici v sobotu 28.8. 2021 je živoucí anglická punk rocková / power popová skupina THE BOYS založená v Londýně v roce 1976.

Poté, co THE BOYS nahráli čtyři studiová alba a osm singlů a také hudbu s vánoční tématikou pod názvem The Yobs, se  v létě roku 1982 rozpustili. Skupina se reformovala v roce 1999 a v roce 2014 vydala nové album. V sestavě jsou stále tři zakládající členové Matt Dangerfield, Honest John Plain a Casino Steel a v Praze se kapela představí poprvé.

Role předskokanů se ujali BEAUTIFUL BASTARDS z Topoľčan a Bratislava zase do boje vysílá trio BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ.

FOTO CREDIT Honest John Plain

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X