V hudebním klubu Modrá Vopice se opět rozezněla živá muzika

O zábavu nebyla nouze, mosh pity jely ve velkém

Poslední květnovou neděli se v pražském klubu Modrá Vopice po nekonečném covidovém období, k radosti všech, opět rozezněla živá muzika na venkovním pódiu

Legendární pražský rockový club Modrá Vopice ve kterém se za dobu jeho existence vystřídala celá řada skvělých domácích i zahraničních kapel, mohl díky rozvolnění konečně pro návštěvníky zahrát! Na venkovním pódiu to pořádně rozjely, metalové kapely Stell/\ris, Silent Generation a Marina.

Na akci, která byla byla okamžitě vyprodná, jako první vystoupila melodic-metalcore kapela Stell/\ris, která zde mimo jiné představila nový singl „Dust of Future“, který bude mít svou oficiální premiéru v pátek čtvrtého června.

Druhá v pořadí rozpohybovala publikum death-metalová partička Silent Generation která ve svém setu nezapomněla zahrát píseň „BDE“ jejíž klip se natáčel právě v klubu Modrá Vopice. Pár dní před koncertem také vydali klip k písni „REPRESENT“, která také zazněla.

Akci zakončila pražská metalcorová kapela Marina. Přítomní mohli slyšet jak starší tvorbu, tak také věci z nejnovějšího alba „D2: Neverending Rain“, jako například píseň „Join“, která má na YouTube přes 22 tisíc shlédnutí.

O zábavu nebyla nouze a bylo vidět, že už se fanoušci nemohli koncertů dočkat, jakmile se z beden začala ozývat tvrdá muzika, vznikaly mosh pity a nadšení fanoušci si plní energie nedělní povedenou akcičku řádně užívali.

Další program v klubu Modrá Vopice je naplánovan na 5. června, tentokrát v Punkovém duchu.

Odkaz na akci: Punkový nářez, pro Modrou Vopici

 

FOTO CREDIT KATEŘINA VESTFÁLOVÁ
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...