Motorband představil hororový videoklip k písni „Ukaž svou tvář“

Legendární Motorband který letos slaví 35 let existence představil hororový klip k písni z jejich nejnovějšího alba „Černá & Bílá“ 

Naše heavymetalová legenda MOTORBAND představila nový hororový klip, jako píseň na něj si vybrala song „Ukaž svou tvář“ z jejich alba Černá & Bílá které spatřilo světlo světa 4. května letošního roku.

Videoklip který zrežíroval frontman skupiny Ladislav Korbel, se natáčel v prostorách Prague Fear House a autorem hudby a textu je zakladatel kapely, kytarista Libor „Máča“ Matejčík. Kamery a střihu se ujal Martin Schrank.

O skvělé masky ztvárňující démony, které mají v klipu členové kapely namalované na svých obličejích se postarala vizážistka/maskérka Clarity.  

9.3
NAŠE HODNOCENÍ

Zveřejněné ukázky před premiérou videoklipu avizovaly že je na co těšit a v konečném výsledku zpracování písně "Ukaž svou tvář" do krátkého hororového snímku plného démonických záběrů není co vytknout.

  • KAMERA A STŘIH 9
  • MASKY 10
  • NÁMĚT, SCÉNÁŘ, REŽIE 9
FOTO CREDIT MOTORBAND
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...