Na konci července rozpoutá v Praze metalovou show SLIPKNOT

Po zrušení jakýchkoli protipandemických opatření bylo naprosto jasné, že metalového fanouška čeká pořádně nabité a náročné léto. V množství akcí jich vyčnívá několik a jednou z nich je i  koncert SLIPKNOT v Praze. S populární a oblíbenou kapelou se představí ukrajinský fenomén JINJER.

Maskovaná úderku sebou také přiveze skupinu VENDED, líheň možných nástupců SLIPKNOT. V kapele Vended působí synové dvou stěžejních členů kapely, a to Griffin Taylor, který se stejně jako otec nejjistěji cítí navztekaný s mikrofonem v ruce, a také Simon Crahan, v jehož případě rovněž nepadlo jablko daleko od stromu, a usedl za bicí.

Před dvaceti lety se devíti inspirativním muzikantům z Des Moines, Iowa, podařilo rozbít rámec toho, co je možné v rockové hudbě. Od momentu, kdy Slipknot vydali jejich stejnojmenný debut v roce 1999, bylo jasné, že jsou něčím, co tu předtím nikdy nebylo, ale přesně to, co jsme potřebovali. Tam, kde by podobné kapely vyhořely nebo ztratily svůj odkaz, při snaze zalíbit se všem, Slipknot nejenže prokazují trvalou oddanost k tvrdé práci, neustálé evoluci, jejich řemeslu, ale také to, co definuje heavy metal a rock obecně.

S “We are Not Your Kind” se po 5 letech Slipknot vrací s novým albem, kde kapela dostála toho, co od nich nejvíce očekáváme. U “We Are Not Your Kind” se střetávají údery temnoty a násilí, hnané jejich kreativní stránkou a vizí.

Chystaný koncert Slipknot We Are Not Your Kind tour, který se měl původně uskutečnit 29.7.2021, se uskuteční 28.7.2022, dějiště zůstává – pražská O2 arena.

Lupeny k dostání na LIVENATION.CZ

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X