NADĚJEfest 2020 pro desetiletého Nicolase z Valdic u Jičína 

Nezisková organizace Naděje z kamionu, z. s., pod vedením kamioňáka Jirky Hučka, přichystala další již čtvrté pokračování charitativního festivalu NADĚJEFEST. Tato hudební událost s podtitulem „Festival s otevřeným srdcem“, která se stejně jako letos, uskuteční na Rockovém hřišti v Pilníkově u Trutnova, bude opět pomáhat těm, kteří to potřebují nejvíce.

Tváří NADĚJEfestu 2020 bude tentokrát desetiletý Nicolas z Valdic u Jičína který trpí hned několika postiženími (Arnold-Chiariho malformací, dětskou mozkovou obrnou, celkovou svalovou hypotonií, dětským autismem a výrazným motorickým i mentálním opožděním). Celý jeho příběh si můžete přečíst -ZDE-

Nicolase přijede do Pilníkova 20. 6. 2020 podpořit celkem osm kapel. Na své si přijdou příznivci klasického rocku i vyznavači metalu.

Těšit se můžete na rockovou legendu KARAMEL, death metalovou smečku PURNAMA nebo na thrash metal v podání V.A.R. Hard & heavy přiveze partička ANARCHIA, gotickým rockem potěší CARPATIA CASTLE a hard rock naservíruje skupina INQUISITOR. Na festival opakovaně zavítají hard’n’rollový MANUÁL a crossoverová kapela RAIN. Chybět nebude ani mladá zpěvačka LUCIE HANČLOVÁ, vítězka talentové soutěže Princess Of The World.

Pokud na NADĚJEfest 2020 do Pilníkova dorazíte, můžete ho podpořit nejen svou návštěvou.

Nezisková organizace Naděje z kamionu z.s. zřídila facebookový bazárek na prodej různých věcí, a také pořádá celostátní sbírku hraček do nemocnic, pro děti na dětských odděleních. Tak pokud sebou vezmete jakoukoli již nepotřebnou hračku, dětskou knížku či dětské společenské hry tak podpoříte festival dvojnásob.

Tyto vámi darované hračky budou prostřednictvím NADĚJEFestu, dělat dál radost dalším dětem a pokud nemůžete přímo na festival dorazit a rádi byste jej přesto podpořili, můžete zaslat jakoukoliv finanční částku na transparentní účet 2701297301/2010.

Související odkazy:
nadejefest.cz
facebook.com/nadejefest
facebook.com/events
facebook.com/nadejezkamionu

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...