Němečtí ACCEPT představí na podzim v Praze svou novou desku!

Němečtí heavy-metaloví titáni ACCEPT vystoupí v rámci evropského turné k nové desce v listopadu v PRAZE!

Legendární ACCEPT jedou na plné obrátky! Na konci dubna vydali své nové, již sedmnácté, velmi úspěšné album „Humanoid“, které momentálně s obrovským nasazením představují na svém jiho-americkém turné

V létě ACCEPT navštíví ty nejprestižnější letní festivaly, mezi něž se řadí i jubilejní, 20. ročník vizovického MASTERS OF ROCK který se uskuteční ve dnech 11.-14.07.2024 v Areál Likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích. Na podzim pak vyrazí na rozsáhlé evropské turné, čítající víc jak 20 koncertů, a které nemine ani českou republiku!

Nové 17. studiové album „Humanoid“ které produkoval slavný Andy Sneap (Judas Priest, Amon Amarth, Testament, Saxon, atd.), v jeho Backstage Recording Studios Ltd. A už nyní se dá říct, že jde o další obrovský hudební počin světové metalové extratřídy!

Svůj názor si můžete udělat sami 17. listopadu 2024 v PRAZE, klubu SaSaZu!

Speciálním hostem turné je excelentní britský umělec PHIL CAMPBELL a jeho kapela PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS!

Vstupenky v předprodeji na: 17.11.2024 | Accept | Praha | Masters of Rock nebo 17.11.2024 | Accept | Praha | PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. a také v síti Ticketportal!

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...