Němečtí OOMPH! dorazí v listopadu do Prahy s novým albem!

Legendární průkopníci Neue Deutsche Härte, kapela OOMPH! je zpět! Nedávno vydali své již 14. album „Richter und Henker“ a v listopadu dorazí s touto novou deskou ve zbrusu nové produkci do Prahy

V průběhu let si v rámci Neue Deutsche Härte vytvořili svůj vlastní styl a nyní se vracejí s novým albem, které si celá kapela jako obvykle produkovala sama. Nové album předznamenává novou éru. Je to první album s novou sestavou, protože CR4Pa a FLUXe doplňuje nový zpěvák DER SCHULZ.

„Richter und Henker“ je jasným znamením, že OOMPH! jsou v nové sestavě silnější než kdykoli předtím. Album nabízí po hudební stránce vysokou úroveň a po obsahové stránce zůstává stejně kritické a kousavé jako obvykle.

Jejich parádní, nadčasovou muziku si můžete přijít poslechnout v listopadu, do Prahy kde se měli znovuzrození OOMPH! ukázat již 1.4.2023 ale práce na vyšperkování jejich nového, zlomového alba s novým zpěvákem však zabralo trochu delší čas, a tak kapela přeplánovala celé turné na listopad 2023!

Drsní sympaťáci CR4P a FLUX a nováček na postu zpěváka – DER SCHULZE dorazí s novou deskou ve zbrusu nové produkci již 8. listopadu do pražského klubu MeetFactory.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/2023-oomph-new nebo v síti Ticketportal.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...