Němečtí post-hardcoroví VENUES vydali nový singl „Oblivion“

Němečtí post-hardcoroví VENUES právě vydali svůj nový singl „Oblivion“, který následuje jejich kritikou oceňované album Solace (2021) a předchozí singly „Reflections“, „Cravings“ a „Haunted House“

Očekávaný nový singl ‚Oblivion‘, posluchačům slibuje intimní cestu spletitou krajinou duševních a emocionálních zmatků. Pronikavý text písně rozkrývá podmanivé vyprávění o intenzivním vnitřním boji, který je odrazem hlubokých výzev spojených s problémy duševního zdraví a dalšími zdrcujícími životními překážkami.

Posluchači jsou zváni na syrové a nefiltrované zkoumání zoufalství, které ostře kontrastuje s prvky naděje a vrozené lidské touhy po transformaci. Píseň se zabývá nejednoznačnou a nelineární cestou uzdravování a zdůrazňuje složitý tanec mezi temnotou boje a světlem uzdravení.

Univerzální přitažlivost nového singlu spočívá v jeho vztahovosti – vyprávění, ačkoli je hluboce osobní, rezonuje na univerzální frekvenci a vyzývá každého posluchače, aby si na základě individuálních zkušeností a emocí přisoudil vlastní významy a souvislosti.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...