NIAKARA odtajnila hosty své nadcházející koncertní premiéry

Odtajňování hostů premiérového koncertu skupiny NIAKARA v pražském klubu Futurum Music Bar je u konce, všechna tři jména byla odhalena

Zbrusu nová formace basového matadora Zdeňka Kuba NIAKARA jejíž osazenstvo je v současné době více než známé, odhalila trojici svých významných hostů české hudební scény kteří se s ní 17. října 2023, sejdou na jednom podiu na avizovaném premiérovém koncertu v pražském klubu Futurum Music Bar.

NIAKARA o sobě dala poprvé vědět na konci dubna letošního roku kdy vyslala do světa povedený video singl „Zlatá generace“, o dva měsíce později představila další song „Kruhy v obilí“ a posléze následovalo její historicky první, živé kritiky kladně hodnocené vystoupení na festivalu Rock of Sadská.

Své hosty začala Niakara odhalovat na svém facebookovém profilu na konci srpna, prvním odhaleným byl kytarový mág Honza Kirk Běhunek, významná muzikantská osobnost nejen naší rockové a metalové hudební scény. Druhým odtajněným je všem dobře známý rocker, zpěvák, skladatel a pořádný živel Vilém Čok.

Trojici hostů nyní uzavírá hudební legenda, se kterou zakladatel Niakary Zdeněk Kub, bude po šestnácti letech od XXV Eden pro jeden koncert opět sdílet pódium, a kdo jiný by to mohl být než zakládající člen kapely Arakain, Aleš Brichta vedle kterého Zdeněk dlouhá léta hrál na baskytaru. Těšit se tak můžete na jejich skvělý reunion a na skladby, které Zdeněk Kub v době působení v Arakainu napsal a složil.

Předskokanem metalového večera s významnými hosty skupiny NIAKARA ve složení Mayo Petranin (zpěv), Zdeněk Kub (baskytara), Pavel Kubát (bicí), Martin Pavlíček (kytara) a Petr Voháňka (kytara), budou moderní metaloví Dirty Game kteří v nedávné potěšili fanoušky svým návratem k aktivní činnosti a ve které také působí zmiňovaný Petr Voháňka.

Vstupenky na koncertní premiéru zakoupíte v předprodejní síti Ticketstream, na webu kapely www.niakara.cz nebo fyzicky v Hard Rock Baru v Praze na Palmovce.

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...