NIGHTWISH připravují na březen 2021 vystoupení ve virtuální realitě!

NIGHTWISH – jedna z předních světových symphonic-metalových kapel a nejúspěšnější finská hudební skupina vůbec, připravuje na březen 2021 unikátní interaktivní zážitek!

V rámci „An Evening with Nightwish in a Virtual World“ vystoupí skupina v The Islanders Arms, což je hostinec postavený ve virtuální realitě. Tato nevšední akce se bude konat po dvě noci, v pátek a v sobotu 12. a 13. 3. 2021!

Během obou večerů mohou diváci očekávat nezapomenutelné 90minutovou show a poslechnou si skladby z nejnovějšího alba „Human. :II: Nature.“ poprvé live!
Deska „Human. :II: Nature.“ Byla vydána v dubnu loňského roku a dosud nebyla, kvůli Covidu-19 živě představena. Poté, co museli NIGHTWISH odložit své světové turné 2020, se kapela rozhodla vytvořit něco nevídaného, aby osvětlila tyto temné časy.

Celovečerní live zážitek dosáhne magických rozměrů a bude se odehrávat ve virtuální realitě – v hospodě The Islander Inn. Během večera se kapela i diváci ponoří do rozmanitých imaginárních 3D světů. Technickou produkci povede Zoan, jehož platforma Burst Live poháněla finské rapové superhvězdy JVG, 1. května v jejich virtuální reality show, která předloni na jaře přilákala více než milion diváků.

Pro interaktivní virtuální show si mohou diváci vytvářet své vlastní avatary a připojit se k show na svých počítačích nebo mobilních zařízeních. Publikum může reagovat gesty nebo emotikony a chatovat s ostatními fanoušky. Jeden divák bude moci obléknout svého avatara něčím z NIGHTWISH obchodu.

Tak se připravte! Pro Evropu je zvolen pátek 12. 3. 2021 – 20:00! A nahrávka bude online ještě 48 hodin po skončení relace.

Prožít si to naplno, můžete zde: WWW.BURST.FI
Vstupenky můžete objednávat tady: WWW.NIGHTWISH.COM

Agentura PRAGKONCERT BOHEMIA, a.s. pořádá NIGHTWISH live, 20. května 2021 v PRAZE, O2 Areně! Prodej vstupenek probíhá pouze přes předprodejní sítě Ticketportal a Ticketmaster!

ZDROJ Pragokoncert
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X