U Heřmanova Městce se chystá bigbeatová tancovačka OdyssFest 2021

Rockové taneční zábavy jsou ryze českým fenoménem. Poté co na začátku 70. let byla rozprášena oficiální rocková scéna a nebylo hlavně ve městech kde hrát, tak se těžiště přesunulo na venkov a to přálo rozmachu československého bigbítu. Kapely, které měly ve městech zakázáno vystupovat, našly útočiště právě na venkově, to byla jediná příležitost někde veřejně vystoupit.

Oproti 70. a 80. letům je dnešní fenomén taneční zábavy v některých regionech nesrovnatelně slabší, koná se jich podstatně méně nebo se nekonají vůbec ale jsou regiony kdy na některé tancovačkové kapely do dnes pravidelně chodí i několik stovek návštěvníků a zábav je tam pořád každý víkend spousta.

Na staré dobré časy, můžete zavzpomínat v obci Vyžice u Heřmanova Městce kde se 20.6.2021 (původně 20.6.2020) chystá bigbeatová tancovačka jak se patří. Společně tady na 5. ročníku ODYSSFESTu, vystoupí kapely, které hrávali v dobách minulých v Rozhovicích na letním parketu.

Jako za starých časů,  tady vystoupí…

ODYSSEA, POHODA, PUMPA, IRAS, MERLIN, SAPON, VITACIT, ARAKAIN
Hosté: Aleš Brichta Project, Bavr Beer Controll, Pavel Půta a Andy Seidl.

Slovem bude provázet Petr Korál.

OdyssFest 2020 se bude konat v areálu, který tvoří zahrada a zatravněná část pole za hospodou U Holubů. Kromě volného pohybu v celém areálu se můžete i posadit ke stolům pro 8 osob ve velkém stanu i na otevřeném prostranství, k dispozici bude i venkovní terasa za hospodou.

Součástí akce bude výstava archivu pana Ježka , Odyssey a dalších kapel, soutěž o ceny, projížďka autobusem RTO a další…

Vstupné v předprodeji: 399 Kč
V den akce“ 500 Kč

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!

První kapela odstartuje festival v 11:00 a poslední kapela ho ukončí v 00:30.
Další informace na www.nabigbitovytancovacce.cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...