V Újezdu u Přelouče se chystá bašta rockové muziky OdyssFest

Bigbítové hraní na letním parketu

Venkovní akce se začínají rozjíždět a pořadatelé tak mají napilno a snaží se přesvědčit a nalákat hudebního fanouška, proč by si měl vybrat právě ten jejich festival…

Pokud si některou z letních akcí vybrat, tak by to mělo rozhodně být bigbítové hraní na letním parketu v Újezdu u Přelouče který funguje jako zavedená značka, na niž se můžete s klidem vypravit, aniž byste věděli, kdo tam zrovna hraje protože programu se tady dá věřit.

Buď vás překvapí něčím novým nebo vám minimálně tak jako letos, naservíruje několik jmen z toho nejzajímavějšího z domácí scény. Na parket v Újezdu se dá ale vypravit i jako na místo, kde vládne přátelská, tolerantní a pohostinná atmosféra.

Jinak tomu nebude ani 18. června 2022, uskuteční se tady totiž již dvakrát přeložený OdyssFest který se na zdejší parket přesouvá z Vyžic na Chrudimsku. Za cenu pěti set korun za vstupenku nabídne návštěvníkům výběr osmi kapel které připomenou, že za socialismu byly a jsou do dnes, baštou rockové muziky.

Těšit se můžete na plzeňskou legendu ODYSSEA, která svými hity bavila především v 80. a 90. letech bigbíťáky snad v celé ČR, dále na kapely POHODA, PUMPA, IRAS, MERLIN, ORIENT (nahradí původně avizovaný VITACIT) dále na ARAKAIN a Miloše Dodo Doležala.

Mimo výše uvedených kapel přijedou i speciální hosté:
Aleš Brichta Project, Pavel Půta a Andy Seidl, Bavr Beer Controll. Slovem bude provázet Petr Korál – hudební kritik a moderátor rádia BEAT.

Součástí akce bude výstava archivu pana Ježka, Odyssey a dalších kapel, soutěž o ceny, projížďka autobusem RTO a další…
Odyssea zde pokřtí svoje nové CD History a proběhne autogramiáda.

Časový lineup

Bavr Beer Controll 10.30
Pohoda Rock 11.30
Merlin 12.50
IRAS 14.10
ORIENT (Vitacit bohužel pro nemoc nepřijede) 15.30
Pumpa 17.00
Aleš Brichta Project 18.30
Odyssea Classic 20.00
Arakain 21.40
Miloš Dodo Dolež 23.00

Vstupenky na Odyssfest 2022 můžete zakoupit v síti TICKETPORTAL

Další info: nabigbitovytancovacce.cz
Letní parket Újezd u Přelouče: parketujezd1978.cz
facebook.com/parketujezd1978

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...