Orden Ogan zavítají na Ostravu v plamenech

Německá kapela ORDEN OGAN na sobě neustále maká a svou kvalitní hudbou v podobě power metalu, přitahuje stále více a více fanoušků a boří jeden žebříček za druhým. Už jen v České republice jich mají od vydání posledního alba velký zástup.

Orden Ogan je německá powermetalová hudební skupina z města Arnsberg založená v roce 1996 bubeníkem Sebastiana Grütlingem a zpěvákem a kytaristou Sebastianem Levermannem.

Během let 1996–2004 vydala čtyři demo alba, poté v roce 2008 nasledovala debutová deska Vale. Ta se setkala s kladnými reakcemi ze strany hudebních kritiků; německý magazín Rock Hard o skupině napsal, že se jedná o „následovníky Blind Guardian“, zatímco v recenzi časopisu Metal Hammer byli Orden Ogan označeni jako „noví Running Wild“.

Poté následovaly studiová alba Easton Hope (2010), To the End (2012) a Ravenhead (2015). V červenci 2017 vyšla pátá studiová deska Gunmen. Zvuk Orden Ogan je charakterizován především masivními kytarovými riffy a mocnými sbory.

Těšit se na ní můžete na festivalu Ostrava v plamenech který se uskuteční v sobotu 3.8.2019

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...