ORDEN OGAN odhalují podrobnosti o albu The Order Of Fear

Titulní skladba nového alba německé skupiny Orden Ogan, The Order Of Fear, je konečně připravena ovládnout metalový svět

Němečtí powermetalisté se navíc s nadšením podělili o další podrobnosti ke své nové desce, která spatří světlo světa 5. července.

Desku zdobí obal Dana Goldsworthyho, o grafickou úpravu se postaral Tim Eckhorst a o mix a mastering jedenácti nových skladeb se ve vlastních Greenman Studios postaral zpěvák kapely Sebastian „Seeb“ Levermann.

Album velkolepým, ale zároveň velkolepě temným způsobem pokračuje v jejich kariéře definující sáze Alister Vale a zároveň znamená novou éru skupiny.

Druhá chuťovka z The Order Of Fear, titulní skladba, slibuje, že Orden Ogan nejsou kapelou prázdných slov a přináší silný, přímočarý a velmi melodický heavy metal, včetně nadživotního charakteristického refrénu.

Němečtí power metalisté ORDEN OGAN, přivezou novou desku na letošní, 13. ročník mezinárodního metalového festivalu METALFEST OPEN AIR který se uskuteční ve dnech 31.5. – 2.6.2024 v Amfiteátru Lochotín v Plzni.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...