Ozzy Osbourne dokončil práci na svém novém sólovém albu

Nepochybně jste zachytili množství vtipných obrázků, které létají internetem od tí doby, co OZZY OSBOURNE spolupracoval na písničce s raperem Post Malonem. A i přesto, že s ní možná není spokojen každý, měli bychom být za ni vděční. Ozzy ji totiž označil za jiskru, která mu pomohla urychlit práce na sólovém albu.

Ačkoli Ozzy většinu tohoto roku strávil bojem se zdravotními obtížemi, nakonec se přece jen dokázal dát dohromady a neustále pracuje na tom, aby byl fit na turné No More Tour 2 s Judas Priest. Zatím však alespoň všem ukázal, že ještě není zralý do starého železa. Teprve nedávno hostoval v písničce Take What You Want amerického rapera Post Maloneho. Práce na skladbě měl pod palcem producent Andrew Watt, no a tak se Ozzy s Wattem dali dohromady i na něco dalšího. Konkrétně Ozzyho další sólové album.

O nadcházející novince se OZZY OSBOURNE nedávno zmínil, že už má v rukávu nápady na devět skladeb. No po setkání s Wattem se to najednou změnilo. Zmíněné písně více nejsou jen idejemi v hlavě legendy, ale stali se reálnou nahrávkou, která vznikla během pouhých několika týdnů.

Pro The Sun se Ozzy vyjádřil o albu a spolupráci s Post Malonem, která ho znovu nakopla: ,, Udělal jsem nové album a pomohlo mi to vrátit se zpět na trať. Celé měsíce jsem se utápěl v sebelítosti. Je to, to nejlepší album, jaké jsem kdy udělal. Nikdy předtím jsem o tom klukovi neslyšel, ale chtěl ode mne, abych zpíval v jeho písničce Take What You Want, takže jsem to udělal a jedna věc vedla k další. Začal jsem nahrávat album s Post Maloneovým producentem Andrewem Wattem. Je to jen devět skladeb, ale byly katalyzátorem abych se dostal tam, kde jsem dnes. Kdybych nedělal na této nahrávce, stále bych byl zaseknutý, zamyšlený nad tím, že zůstanu navždy ležet. Hudba mi velmi chyběla. Až do momentu, dokud jsem nezačal dělat na nahrávce, jsem si myslel, že umírám“.

Poslední vydané studiové album Ozzyho bylo 2010 Scream . Název nového alba ani datum jeho vydání zatím není znám ale můžeme doufat, že to nepotrvá dlouho.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...