JUDAS PRIEST odhalují video k singlu „Crown Of Horns“

Do vydání nadcházejícího alba Judas Priest „Invincible Shield“ zbývá něco málo přes měsíc a my jsme zpět a znovu mluvíme o jejich nejnovějším singlu „Crown of Horns“.

Před dvěma týdny kapela skladbu oficiálně vypustila do světa a dala tak fanouškům možnost slyšet, co je v podstatě baladou nové desky. A přesto jsme tu znovu, jenže tentokrát máte možnost vidět, jak legendární kapela píseň „nahrává“.

Víme, že to není záznam z jejich nahrávání. Všechno je příliš čisté. Nikdo nevypadá, že by byl unavený patnáctým přehráváním stejného úseku, aby k předzpěvu přistoupil trochu jinak. Přesto je na Judas Priest skvělý pohled.

Devatenácté studiové album Judas Priest „Invincible Shield“ vychází v pátek 8. března 2024. Současně s vydáním alba odehrají Judas Priest v březnu turné po arénách, na kterém vystoupí se speciálními hosty Saxon a Uriah Heep. Se svým „Metal Masters Tour 2024“ se také zastaví 29. března v pražské O2 areně.

Kupte si vstupenky na Judas Priest v O2 arena v 29.03.2024 na LiveNation. cz

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...