Attila se v březnu vrací do Prahy, opět zatopí pod kotlem v MeetFactory

Nespoutaná metalcorová partička kolem výrazného frontmana Chrise Fronzaka aka Fronzilly se vrací na místo činu.

Po čtyřech letech se mohou fanoušci opět v MeetFactory potkat na neuvěřitelně silném mejdanu s Attilou, kde nebudou chybět moshpity a breakdowny. Show proběhne 15. března 2023 v rámci série Rock for People Concerts a kapela s sebou přiveze hned čtyři hosty včetně oblíbených Our Hollow, Our Home.

Pro ty, kteří Attilu ještě neznají – velmi energicky kombinuje moderní deathcore s klasickými nu-metalovými a crossoverovými prvky. Ironie, sarkasmus a nevhodné vtipy, to vše je denním chlebem těchto kluků z Atlanty. SPECIAL GUESTS: Our Hollow, Our Home / Traitors / Ghost Iris / Stain The Canvas

Attila vznikla v Atlantě v roce 2005 a vydala se na misi vrátit na metalovou scénu zábavu. Na každém kroku museli pracovat s nepřízní osudu, ale rychle si dokázali získat pozornost celé země svou výbušnou energií na pódiu. S každým vydaným albem kapela čím dál pevněji svírá hrdlo metalcore smetánky a stává se tak absolutním monstrem nejen ve světě heavy music.

Poté, co Attila v průběhu let viděla přicházet a odcházet spoustu kapel, pokračovala v prosazování se nahoru a stala se celosvětovou senzací. Kluci mají na kontě již 9 studiových desek, poslední Closure vyšla v červnu minulého roku. Tahle partička je nezastavitelná a večírky v její režii jsou zárukou skvělé show.

Vstupenky v předprodeji na : goout.net/cs/attila

Rock for People Concerts:

2022
9. 11. As December Falls / Café V lese
11. 11. The Pretty Reckless + The HU / Malá sportovní hala
16. 11. In Flames + At The Gates + Imminence + Orbit Culture / Malá sportovní hala
22. 11. Being As An Ocean + guests / Rock Café
8. 12. Zeal & Ardor / MeetFactory
11. 12. Badflower + Dead Poet Society / Fuchs2

2023
20. 1. Palaye Royale + Yonaka / Malá sportovní hala
1. 2. Chloe Moriondo / Café V lese

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...