Pardubický FRIENDS FEST 2024 okoření finští LORDI!

Tradičně na dostihovém závodišti v Pardubicích, se 10.8. 2024 uskuteční již 9. ročník multižánrového zážitkového open-air festivalu Friends Fest který vznikl z aktivity firem, sdružení a jednotlivců, kteří mají pozitivní vztah k Americe a věnují se dlouhodobě obchodním či kulturním aktivitám spojeným s USA.

Chybět nebude přehlídka automobilů Ford od A do Z. Značka Ford Motor Company, která je často nazývaná pouze zkratkou „Ford“ je nedílnou součástí Friends Festu. Během dvou přehlídek uvidíte historické modely i současnou produktovou řadu.

Fanoušci historie a military se mohou těšit na atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky.

I letos festival opepří dřevorubecká show a k vidění budou též ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky nebo soutěž v pojídání burgerů. Těšit se můžete na 7. Kavalerii generála Custera kterou vede Václav Vydra a spoustu dalšího.

Vyvrcholením festivalového programu bude vystoupení finských monster LORDI! Strašidelný cirkus pod vedením Mr. Lordiho do Pardubic přiveze svůj nejnovější materiál, aktuální album »Screem Writers Guild«

Prodej e-vstupenek v síti TICKET LIVE
Více informací o vstupenkách a programu na Friends Fest

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...