Plaňany Fest bude v plánovaném termínu zahrají Škwor i Tomáš Klus

I přes problémy, které zasáhli celou naší zemi, se organizátoři festivalu PLAŇANY FEST rozhodli, že festival uskuteční v plánovaném termínu !

Letní prázdniny jsou tady a s nimi i vyžití na hudebních festivalech už nyní je ale jasné, že jich bude poskrovnu. Konání festivalu ale v plánovaném termínu hlásí organizátoři Plaňany Festu, jehož letošní ročník se uskuteční 28. a 29. srpna 2020!

Festival se koná, stejně jako v předešlých letech v Plaňanech ležících v okrese Kolín, v prostoru za místní skautovnou, parkování je zajištěné jen o několik set metrů dál. Na místě je samozřejmě možné také stanovat.

Vstupenky jsou v předprodeji už od prosince. „Víc než polovina je už prodaná,“ uvedl organizátor Tomáš Kučera. Lze tedy odhadnout, že do dvou až tří týdnů budou pryč všechny.

V pátečním programu se mohou návštěvníci těšit na kapely Škwor, Trautenberk, Komunál, Telegraf a další.. Sobota bude patřit koncertům Mirai, Olympicu, Tomáše Kluse, UDG, Bereniky Kohoutové nebo The Dream of Orion.

V případě dalšího uvolnění momentálně platících opatření, přidají organizátoři další účinkující . Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketstream

Denní vstupenka v prodeji pouze on-line : 400,-
Děti do 150cm pouze na místě 100,-

2 Komentářů
  1. Michal Blažejovský říká

    Dobrý den. Prosím o registraci na fotografování Vaší akce v Plaňanech. Děkuji za odpověď. Kolínský press. Michal Blažejovský

    1. REGIOLIST ! MUSIC říká

      Dobrý den. My jsme rockový magazín který informuje, musíte se obrátit na pořadatele.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...