Podívejte se na klip od ALESTORM k novému singlu ‚Magellan’s Expedition‘

Je čas nasadit si pirátskou čepici a napumpovat gumové kachničky, protože světoznámí Pirate Metal Drinking Crew ALESTORM se právě vydali na novou cestu se svým sedmým studiovým albem ‚Seventh Rum Of A Seventh Rum‘ které vyjde 24. června 2022 na Napalm Records.

Kromě zahájení předprodeje vydali Alestorm první singl z nového alba, „Magellan’s Expedition“ – epické pátrání vyprávějící příběh o historickém obeplutí Země Ferdinandem Magellan v roce 1522.

Oficiální video bylo natočeno na hradě, obsahuje spoustu pyrotechniky a samozřejmě obrovskou žlutou gumovou kachnu s laserovýma očima, která bojuje s mladou válečnicí a proměňuje ji ve skutečnou, krásnou kachnu!

S majestátním orchestrálním pozadím, vířícími folklorními houslemi a grandiózními latinskými sbory je tato píseň klasickou  skladbou ALESTORM , jaká nebyla slyšena léta, skutečný návrat do raných dnů  pomsty Captaina Morgana !

ALESTORM si budete moci vychutnat na 18. ročníku festivalu Masters of Rock proběhne který od 7. do 10. července 2022 na tradičním místě – v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X