ALESTORM vydali videoklip k písni „Zombies Ate My Pirate Ship“

Pirátské metalové ikony ALESTORM zveřejnily nové živé video k písni “ Zombies Ate My Pirate Ship “, které obsahuje záběry z jejich turné po Velké Británii/Irsku v roce 2021 a včetně povedených záběrů ze zákulisí!

Video přesně ukazuje, proč je třeba ALESTORM zažít naživo: nabití neuvěřitelnou energií a synergií s nejangažovanějším publikem na míle daleko – včetně obří gumové kachny.

ALESTORM začínali na malých vystoupeních někde ve východním Skotsku a od té doby dobyli festivalová pódia po celém světě a nespočet albových žebříčků – naposledy se svým posledním albem  Curse of the Crystal Coconut – které skončilo 1. na žebříčcích amerických Top New Artist Albums a Current Hard Music Albums, v Top 10 oficiálních skotských a švýcarských albových žebříčcích a vyvrcholilo 12.místem v německém žebříčku.

Jejich zvuk, který je nyní přesněji popsán jako „Pirate Metal“, využívá vlivů folku, power a heavy metalu. Pokud vám zní nošení pirátského klobouku při zpěvu bláznivých písní o opíjení se a krádežích lodí, pak  je ALESTORM vaším druhem na párty.

ALESTORM tvoří:
Christopher Bowes – vocals, keytar
Gareth Murdock – bass
Mate Bodor – guitar
Peter Alcorn – drums
Elliot Vernon – keyboard

Piráti ALESTORM, budou účastníky festivalu MASTERS OF ROCK 2022 (7. – 10. 7. 2022, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE. Festivalové vstupenky pořídíte na www.mastersofrock.cz a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket.

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X