Poslechněte si hit „HEAVEN AND HELL“ v podání kapely LILIAC

Rodinná, rock metalová kapela LILIAC skládající se z 5 sourozenců, vydala verzi hitu Black Sabbath „Heaven and Hell“

Mladá kapela LILIAC z Los Angeles ve které se sešli tři bratři a dvě sestry aby se společně věnovali své vášni pro metal, rychle nabírá mezinárodní dynamiku a dalo by se řící, že je tím nejzajímavějším, co se v hudebním světě za posledních několik desetiletí událo.

Talent sourozenců kteří jsou v současné době ve věku od 16 do 24 let, objevil jejich otec, Papa Liliac, který je zároveň manažerem a producentem kapely. Po mnoha bláznivých nocích se zdokonalovali jako víkendoví pouliční umělci na molu v Santa Monice. Chraplavé vokály, chytlavé texty, spalující kytarová sóla, jiskřivé klávesy, hutná basa a hřmotné bicí poskytují známý, ale svěží pohled na klasický hard rock.

Kapela která vznikla v roce 2015 se zpočátku stala virální na sociálních sítích pro své působivé covery a videa klasických rockových a metalových písní, jen na Facebooku získala milion sledujících. To skupině LILIAC otevřelo dveře k účasti v soutěži The World’s Best na CBS a v soutěži America’s Got Talent, což ji katapultovalo k mezinárodnímu uznání. LILIAC se toho nebáli a začali psát vlastní originální materiál, který produkoval Papa Liliac ve svém domácím studiu.

Jejich debutové autorské album Chain of Thorns vyšlo začátkem roku 2019 a dostalo se na první místo v žebříčku nejprodávanější rockové hudby na Amazonu. V létě 2019 zahájili své první severoamerické turné čítající 40 vyprodaných koncertů před tisícovkou fanoušků!

Kapela předskakovala klasickým rockovým ikonám, jako jsou Loverboy, Queensrÿche, Stryper, Slaughter, a dokonce i Kiss na Kiss Kruise! Jejich následné, plnohodnotné album Queen of Hearts přineslo v roce 2020 13 nových písní: dosáhlo 29. místa v rockové hitparádě iTunes!

Abyste si udělali představu, podívejte se na čerstvou verzi hitu Black Sabbath `Heaven and Hell` od LILIAC, kterou si můžete pustit zde.

Video níže, na kterém LILIAC zpívají píseň Enter Sandman, je pět let staré a má přes 12 milionů zhlédnutí.

Je jasně vidět, že rock rozhodně není mrtvý – a s kapelami jako Liliac, které si udělaly velké jméno na scéně v Los Angeles, jen čas ukáže, jak daleko mohou zajít!

Kapelu LILIAC tvoří:

Samuel Cristea / kytara (24)
Abigail Cristea / bicí (23)
Melody Cristea / zpěv (21)
Ethan Cristea / baskytara (17)
Justin Cristea / klávesy (16)

Pro více informací navštivte www.liliacband.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...